Připraví uchazeče o studium např. na Univerzitě Karlově v Praze, Masarykově univerzitě v Brně, Univerzitě Palackého v Olomouci, Ostravské univerzitě, VŠB - TU v Ostravě, Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, VUT v Brně, UTB ve Zlíně, Slezské univerzitě v Opavě, VŠE v Praze, Západočeské univerzitě v Plzni, Univerzitě v Hradci Králové, Technické univerzitě v Liberci, UJEP v Ústí nad Labem, Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, MZLU v Brně nebo České zemědělské univerzitě v Praze. V 1. díle Testů obecných studijních předpokladů je teoreticky shrnuta problematika verbálního, numerického a analytického myšlení, včetně teoretického vysvětlení základů výrokové a predikátové logiky. V neposlední řadě jsou rozebrány příklady z oblasti testování symbolického a prostorového myšlení, úsudků, kritického myšlení, konfiguračních vztahů a kulturního přehledu. V publikaci lze nalézt téměř 300 testových otázek s řešením a komentářem. Ve 2. díle lze pak nalézt několik stovek dalších příkladů a kompletní přijímací testy z různých škol, které si můžete sami vyřešit.
Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky 1. díl

Nakladatel: Sokrates
Vazba: brožovaná
Rozsah: 195 stran A5
Typ: řešené testy
Hodnocení serveru: * * * * *
Publikace Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky vycházejí již v 10. (resp. v 8.) přepracovaném a aktualizovaném vydání, které zohledňuje minulé přijímací zkoušky a jsou vynikající pomůckou sloužící k individuální přípravě jak na testy studijních předpokladů, které jsou součástí přijímacího řízení na mnoha českých vysokých školách (zejm. Masarykově univerzitě v Brně), tak na testy obecných studijních předpokladů (OSP), které jsou součástí Národních srovnávacích zkoušek a SCIO testů.
Studenti si dále koupili:
PRÁVA („nultý ročník“) přípravný kurz - 2018/19
PROGRAM GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI NEPŘIJETÍ NA VŠ
Kurz systematicky připravuje na aktuální požadavky přijímacích zkoušek na všechny právnické fakulty v ČR (Právnická fakulta UK v Praze, Právnická fakulta MU v Brně, Právnická fakulta ZČU v Plzni a Právnická fakulta UP v Olomouci).
Proč si vybrat tento kurz?
- příprava na testy NSZ SCIO
- příprava na Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity
- příprava na testy ZSV
- naučíte se strategii řešení testů
- řešení typových úloh
Doporučené články:
Jak se dostat na humanitní obory
Psychologii, filozofii, logiku, politologii, sociologii, sociální politiku a sociální práci, historické vědy, filologii, pedagogiku, informační studia a knihovnictví, překladatelství a tlumočnictví, obecnou teorii a dějiny umění a kultury a další obory lze studovat na 48 fakultách humanitních, filozofických, teologických a sociálních věd a dalších fakultách veřejných vysokých škol. Humanitní obory jsou dále v nabídce na 18 soukromých vysokých školách. Učitelské, ekonomicky zaměřené obory a obory psychologie uvádíme v samostatném článku.
Jak se dostat na právnické fakulty
Právo jako magisterský obor můžete studovat na 4 právnických fakultách veřejných vysokých škol, obory s právním zaměřením najdete i v bakalářské formě studia – pro rok 2018 je nabízí 7 fakult veřejných a státních vysokých škol a 9 soukromých VŠ. Nezapomínejme na vyšší odborné školy, které také otevírají právně zaměřené obory. Stáhněte si podrobný e-book zdarma, kde najdete i vzorový test k přijímacím zkouškám.
Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol
Zajímá vás, kde se na dané obory můžete přihlásit? Jaké jsou konkrétní požadavky k přijímačkám pro rok 2018? Informace pro obory, které neuvádíme v tomto přehledu, najdete na www.VysokeSkoly.com, aktuální informace k 2. kolům a prodloužení termínů pro podání přihlášek pak zde.
Nejžádanější obory doporučujeme nastudovat z našich e-booků - stáhněte si je zdarma, podívejte se na videa: práva, medicína, psychologie, ekonomie, humanitní obory, TSP OSP, Policejní akademie ČR, nejžádanější obory
Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.