ZOBRAZIT WEBOVOU VERZI
KamPoMaturitě.cz
Novinky z KamPoMaturitě.CZ - leden 2016

 

časopis KamPoMaturitě.CZ 27 leden 2016 titulka  

Právě rozesíláme nové číslo časopisu Kam Po Maturitě. Najdete tu

  • návody k výběru školy
  • jak na vyplnění přihlášky
  • kam se dostanete bez přijímaček
  • jaká byla šance na přijetí v roce 2015.

Vyzkoušejte test studijních předpokladů a přečtěte si, co maturanty čeká v dalších letech, v rozhovoru s ředitelem CERMATu.

Kromě toho číslo obsahuje desítky prezentací vysokých, vyšších odborných a jazykových škol. Pokud se k vám časopis nedostane, můžete si jej zdarma stáhnout nebo prolistovat na našem webu či Facebooku.

13. a 23. 1. zahajujeme v Praze a Brně semestrální přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na medicínu, práva a psychologii a na státní maturitu (vybrat si můžete buď středu 1x za týden, nebo sobotu 1x za 14 dnů). Zajistěte si místo co nejdříve.

Aktuality
Kdy vysoké školy pořádají dny otevřených dveří

Hlavní nápor akcí, pořádaných veřejnými vysokými školami, probíhá v zimě. V dalších...
Celý článek

Na které fakulty se dostanete bez přijímaček?

Aktualizováno o 2. kola. V našem přehledu najdete ty fakulty, kde se alespoň na 1 obor můžete dostat bez přijímací zkoušky. Na mnoha dalších oborech vám navíc přijímací zkoušky prominou - stačí mít určitý studijní průměr, absolvovat příslušný počet let vybraný předmět, vykázat účast v olympiádě nebo soutěži z daného předmětu. Přehled všech oborů by byl hodně dlouhý, konkrétní obory najdete na www.VysokeSkoly.com. Tam zveřejňujeme také kontakty na studijní oddělení, kde doporučujeme informace o přijímacím řízení ověřit.
 

Celý článek

Video návody: Jak se dostat na nejžádanější obory a udělat maturitu

Čekají vás přijímačky nebo maturita a jste zahlceni informacemi? Připravili jsme pro vás přehledná videa, kde najdete vše, co jste potřebovali vědět. 

Celý článek

Jak vybrat vysokou školu napoprvé

Podle statistik jednotlivých škol v průběhu studia odpadne až polovina studentů. Podle dotazníků spokojenosti by mnoho dalších studentů a absolventů zvolilo jiný obor. Důsledky: Ztráta času, zbytečné placení za překročení doby studia, frustrace nebo práce v jiném oboru, než byl ten studovaný. Řešení? Studijní plány, reference a prostupnost studia řešte už teď.

Celý článek

Nové číslo časopisu KamPoMaturite.CZ online

Dubnové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ se chystá do maturitních ročníků středních škol. Pokud jste studenti třetích ročníků, číslo se na vás nedostalo nebo si chcete časopis zdarma stáhnout či prolistovat, máte už teď možnost na www.Casopis.KamPoMaturite.cz.

 

 

Celý článek

Jiří Zíka (CERMAT): Pět ročníků maturity vykazuje trvalý nárůst čisté neúspěšnosti

Ředitel Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání Jiří Zíka odpovídal na naše dotazy ke státní maturitě. Rozhovor najdete také v lednovém čísle časopisu KamPoMaturitě.CZ.

Celý článek

Jak zvládnout maturitu BEZ STRESU

Než se do toho pustíte, ujasněte si hlavně cíl akce. Chcete „jen“ udělat maturitu, nebo vám výsledky mají pomoci dostat se na vysokou?

Mohlo by vás zajímat:

Přečtěte si článek, které učebnice a knižní novinky vám doporučujeme pro přípravu na maturitu

Podívejte se na online maturitní kurzy.

Vyzkoušejte rychlokurz k maturitě v podobě online testů

Celý článek

Stáhněte si e-booky zdarma

20 let radíme studentům, jak udělat maturitu a přijímací zkoušky. Naše zkušenosti jsme shrnuli do přehledných e-booků, které si můžete stáhnout a samozřejmě zdarma! Pokud byste rádi dostávali aktuální informace k maturitě a přijímacím zkouškám, registrujte se v sekci, která vás zajímá, a každých čtvrt roku od nás obdržíte tipy, aktualizované termíny a další důležité informace.

Celý článek

LITERATURA - přehled středoškolského učiva

Tato učebnice vám poslouží nejen při pravidelné výuce literatury, ale následně i při přípravě k maturitě a přijímacím zkouškám na vysokou školu. Chce pomoci studentům, aby se orientovali v literatuře, pochopili její vlastnosti a hlavní historické souvislosti.

Celý článek

Odmaturuj z anglického jazyka 1

poutavá učebnice, určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy

Celý článek

Inzerce:

Studium na Univerzitě obrany – správný krok k vaší kariéře

Pro ty, co přemýšlí o dalším studiu po maturitě, se může stát inspirací nabídka studia na Univerzitě obrany (UO). Ta uchazečům nabízí široké spektrum studijních oborů, které jsou koncipovány jak pro vojenské, tak i civilní studium.

UO je jedinou vojenskou vysokou školou v ČR. Jako státní škola připravuje vojenské profesionály pro potřeby Armády ČR a civilní odborníky ve prospěch bezpečnostního systému státu, obranného průmyslu a veřejné správy.

UO poskytuje akreditované vzdělání v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech, které jsou manažerského, technického a zdravotnického zaměření. V rámci vojenského studia jsou prioritní pětileté a šestileté magisterské studijní obory připravující důstojníky - velitele a zabezpečující personál AČR.

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Fakulta vojenského leadershipu

7. ledna a 10. února 2016, Brno

Fakulta vojenských technologií

7. ledna 2016, Brno

Fakulta vojenského zdravotnictví

16. ledna 2016, Hradec Králové

www.unob.cz, kariera@unob.cz, 973 443 448

news 12 2015 unob studenti

 

Naše projekty

KamPoMaturitě.cz   AdresářŠkol.cz   VysokéŠkoly.com
VyššíOdbornéŠkoly.cz   JazykovéŠkoly.cz   ČasopisKamPoMaturitě.cz
Seminárky.cz   Čtenářský-deník.cz   MissMaturita.cz

Nakladatelství a vzdělávací agentura AMOS
  • poradenství zdarma
  • kompletní nabídka učebnic a přijímacích testů
  • přípravné kurzy na vysoké školy, maturitu

Poslat vzkaz do AMOSu   Webová verze  

K odběru novinek jste přihlášeni na základě Vaší registrace na www.KamPoMaturite.cz. Odběr newsletterů můžete zrušit zde, v případě, že odkaz nefunguje, napište na info@kampomaturite.cz a v předmětu uveďte Odhlásit.Zavřít