Vyhledej...

školu/fakultu
přípravný kurz
učebnici
seminárku
ve fulltextu

Články

Články - jak vyplnit přihlášku

Jak vyplnit přihlášku na VŠ, VOŠ

28. 2. 2019 uzavírá příjem přihlášek 36 fakult veřejných vysokých škol. Nezapomeňte podat svou přihlášku včas, konkrétní termíny uzávěrky přihlášek, přijímaček 2018 nebo dnů otevřených dveří najdete na http://vysokeskoly.com/kalendar-akci-1/. Víte, jak správně vyplnit přihlášku? Všechny informace k podání přihlášky i s návodem na její vyplnění najdete v našem článku. 

 

Celý článek

článek mf dnes 11 1 2019 Kadlec

Přibývá studentů, kteří si volí obor svých rodičů (MF Dnes 11. 1. 2019)

Podat si víc přihlášek na vysokou školu, sehnat si dost informací o samotné škole i přijímacích zkouškách a neodkládat přípravu na přijímačky. „Všechny informace máme zpracované do e-booků, které si u nás studenti mohou zdarma stáhnout, ale pak si je také musí přečíst. Pořád v Česku platí, že věci děláme na poslední chvíli,“ říká Jiří Kadlec, ředitel společnosti KamPoMaturite.cz. (MF Dnes 11. 1. 2019, Blanka Drahošová)

Celý článek

články jak se dostat na práva

Jak se dostat na právnické fakulty

Právo jako magisterský obor můžete studovat na 4 právnických fakultách veřejných vysokých škol, obory s právním zaměřením najdete i v bakalářské formě studia – pro rok 2019 je nabízí 6fakult veřejných a státních vysokých škol a 7 soukromých VŠ. Nezapomínejme na vyšší odborné školy, které také otevírají právně zaměřené obory.  Stáhněte si podrobný e-book zdarma, kde najdete i vzorový test k přijímacím zkouškám.

Celý článek

články video prezentace youtube kampomaturite.cz video návody nejžádanější obory

Video návody: Jak se dostat na nejžádanější obory a udělat maturitu

Čekají vás přijímačky nebo maturita a jste zahlceni informacemi? Připravili jsme pro vás přehledná videa, kde najdete vše, co jste potřebovali vědět. 

Celý článek

články jak se dostat na policejní akademii

Jak se dostat na Policejní akademii ČR

Policejní akademie České republiky se sídlem v Praze je státní vysoká škola univerzitního typu se dvěma fakultami – Fakultou bezpečnostně právní a Fakultou bezpečnostního managementu. Ke studiu přijímá civilní uchazeče i studenty z řad Policie ČR a dalších určených úřadů. Stáhněte si e-book, kde najdete další VŠ i VOŠ, které nabízejí podobně zaměřené studium, vzorový test a další užitečné informace.

Celý článek

články jak se dostat na obor psychologie kampomaturite.cz

Jak se dostat na obor psychologie

Obor lze v různých podobách studovat na 5 veřejných a 4 soukromých vysokých školách. Vedle samostatné psychologie jsou nabízena spojení s dalšími společenskovědními a humanitními disciplínami, prakticko-terapeutická zaměření nebo rozšíření o speciální pedagogiku. Hledáte podrobné informace včetně ukázkového testu? Stáhněte si zdarma náš e-book aktualizovaný pro rok 2019.

Celý článek

články jak se dostat na medicínu

Jak se dostat na medicínu (lékařské, veterinární, zdravotnické a farmaceutické fakulty)?

Lékařské, zdravovědné, ošetřovatelské, biomedicínské, veterinární a farmaceutické obory je možné studovat na 17 veřejných, jedné státní a dvou soukromých vysokých školách. Stáhněte si zdarma e-book, který obsahuje nejpodrobnější informace a ukázku vzorového testu - aktualizováno pro rok 2019.

Celý článek

článek časopis 36 leden 2019 kampomaturite.cz titulka

Přečtěte si nové číslo časopisu KamPoMaturite.CZ

Lednové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ po novém roce poputuje k maturantům v celé ČR v novém roce, pokud se na vás nedostane, můžete časopis prolistovat nebo stáhnout zdarma na www.Casopis.KamPoMaturite.cz. Projděte si manuál přijímacího řízení na VŠ, mapu vysokých škol v České republice a vyzkoušejte si test ZSV NSZ SCIO.

 

 

Celý článek

Zobrazit všechny články

PR články

PR článek MED MU 1 19 studenti

První volba pro studium medicíny? Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

Uvažujete o studiu medicíny a přemýšlíte na kterou fakultu se přihlásit? Děkan Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně prof. Martin Bareš v rozhovoru vysvětluje, proč je právě brněnská fakulta ideální volba. 

Celý článek

Věděli jste, že vysokou školu máte možnost začít studovat již od února?

Pražská vysoká škola podnikání mění pohled na to, kdy se nastupuje na vysokou školu. Už nemusíte čekat do září. Škola nabízí studium již od února 2019 a je doslova průkopníkem studia od letního semestru.

Celý článek

Unicorn College, vysoká škola, která připravuje na praxi!

Unicorn College, vysoká škola, která připravuje na praxi!

Hledáte vysokou školu, která poskytuje skutečně prakticky orientovanou výuku? Pak zjistěte více o Unicorn College!

Celý článek

ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 2018 předání cen

ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 2018

Loňské prvenství obhájila Fakulta strojního inženýrství VUT v Brně. Druhé místo obsadila Fakulta strojní VŠB-TU Ostrava, na třetí místo se dostala Fakulta strojní ZČU v Plzni. V pátém ročníku hlasovalo rekordních 380 zaměstnavatelů z celé ČR. Stále dominují strojní a elektrotechnické fakulty (devět z první desítky).

Celý článek

PR článek Středoškolák, vysokoškolák 11 2018

Výstava Středoškolák, vysokoškolák Vám pomůže a poradí nejen při výběru střední školy

Ve dnech 30. listopadu – 1. prosince 2018 se na Výstavišti Černá louka koná 26. ročník výstavy Středoškolák, vysokoškolák. Výstava je určená absolventům základních a středních škol, především žákům devátých tříd, kteří stojí před rozhodnutím o svém budoucím profesním uplatnění. Souběžně bude probíhat výstava nejen pracovních příležitostí PRO JOB.

Celý článek

PR článek stáže 10 2018 foto EP

Stáže v Evropském parlamentu už budou vždy placené

Předsednictvo Evropského parlamentu vydalo rozhodnutí, že každý stážista musí dostávat za svou práci plat. Jedná se o poměrně přelomový závazek, protože doteď nebylo standardem stážistům za jejich práci platit nebo dostávali jen směšné příspěvky. Nyní už se na stáže mohou hlásit bez obav z nepříjemných překvapení.

Celý článek

Studujte na vysoké božský obor marketingové komunikace!

Je to zase tady. Další ročník čtvrťáků stojí před nesnadným rozhodnutím, co jít studovat na vysokou školu. Někteří berou volbu zodpovědně, další si prostě zvolí podle toho, co je momentálně baví. Pokud zvolíte špatně, žádná životní tragédie se nekoná. Stejně nakonec spousta lidí pracuje v úplně jiném oboru, než který vystudovali. Vždycky je ale lepší vybrat něco, čemu se plánujete věnovat i do budoucna.

Celý článek

PR článek UC 9 2018

Je skloubení studia a kariéry nemožná věc? Na Unicorn College vůbec ne!

Rádi byste studovali na vysoké škole, ale chcete se během studia věnovat i své kariéře? Potom je pro vás kombinované studium na Unicorn College tou správnou volbou.

Celý článek

Zobrazit všechny PR články